O nas

Cześć, trafiłeś/trafiłaś na blog Clepatches.

Kim jesteśmy?

Kamila – introwertyczny bookoholick, zakochany w świecie Tolkiena i Marvela. Podróżniczka uwielbiająca latać i kochająca wszystko co nie znane, czy to w Polsce, czy poza jej granicami. Słuchaczka muzyki: od klasycznej, przez rock and roll, reggae, aż po pop. Zawsze ze słuchawkami na uszach i włączonym Spotify. Gadżeciara do kwadratu (co nowego to ja).
Zainteresowana ogólnie wschodem – religią, astrologią, medycyną chińską, feng shui i Samsung :P. Freak rozwoju osobistego, planowania i osiągania celów.
Uważa, że wytrwałe przedzieranie się przez życie musi być połączone z równowagą duchową, by człowiek nie zatracił siebie w ogólnie panującej kulturze konsumpcjonizmu.

Paweł – nerd lubiący książki, planszówki i gry wszelkiego rodzaju. Podróżnik lubiący włóczyć się po Polsce, Europie i świecie. Samozwańczy McGayver, który uważa, że jeśli ktoś coś złożył i skręcił to inny może rozłożyć i rozkręcić. Survivalowiec, no może taki weekendowy, lubiący spać pod chmurką. Są tacy co twierdzą, że jest zabawny. Człowiek dużej ilości zainteresowań i lubiący się uczyć nowych rzeczy. Czy to kultura dalekiego wschodu, czy sztuki walki, czy też urban exploring. Uważa, że w życiu warto spróbować robić jak najwięcej.

Blog ma stanowić naszą pamiątkę i inspirację. Chcemy poprzez niego rozwijać się dla nas samych, ale oczywiście i dla Was, naszych czytelników.

Zróbcie coś dla siebie, zróbcie pierwszy krok – spełniajcie swoje marzenia !