Życiowo

Gear Fit 2 Pro czy warto mieć smartwatch? Opinia po 4 miesiącach korzystania

Od czerwca w moich rękach jest o to ten gadżet.

Postanowiłam go kupić aby kontrolować czy zbytnio za mało się nie ruszam- czy jestem osobą, która zbyt dużo siedzi. Więc głównie zależało mi aby liczył kroki, w związku z tym, że lubię gadżety – szukałam też takiego smartwatcha, który będzie miał budzik, można zobaczyć kto dzwoni, lub jaki sms został przesłany i można zainstalować ciekawe aplikacje jak np Endomondo.

Moja uwaga padła na Samsung smartwatch Gear Fit 2 pro- który jest także wodoodporny. 🤗

Model ten bardzo przypadł mi do gustu, wyglądem i funkcjonalnością.

A jak się sprawdza :

1. Nie mam włączonych wszystkich powiadomień bo to zużywa energię- korzystam głównie z budzika, kto dzwoni i kto napisał sms, endomondo i liczenie kroków przy takim zużyciu bateria starcza mi na około 1,5-2 dni.

2. Zawsze go mam na sobie, traci połączenie z telefonem jak się oddale, ale jak jestem bliżej telefonu od razu jest połączenie. Kroki liczy bardzo dokładnie i szybko wyłapuje, kiedy rozpoczynam trening.

3. W czasie biegania włączam pulsometr, który automatycznie sprawdza puls. Automatycznie również liczy ile pięter w danym dniu weszłam.

4. Delikatnym minusem jest brak w zestawie naklejki na ekran- ochronnej 🤔- ale już ją zamówiłam, warto jeżeli zegarek nosi się cała dobę – oprócz momentu ładowanie 🙄ja wolę zabezpieczyć zegarek folia na ekran tak jak zabezpieczam telefon 🤗

5. Na mojej drobnej dłoni nie wygląda na ogromny zegarek. Ma różne tarcze do wyboru.

Jak dla mnie zegarek jest super, spełnia swoje zadania doskonale. Oczywiście bateria mogłaby dłużej działać, ale wiadomo, że takie urządzenia nie będą miały ogromnych baterii.

Staram się regularnie biegać i zegarek się świetnie sprawdza 😎

Przyzwyczaiłam się do niego i nie potrafię już bez niego funkcjonować 🤗