DIY
Książki,  Życiowo

Tajniki DIY – Ewa Grzelakowska-Kostoglu – recenzja

DIY – do it yourself – zrób to sam. Każda osoba zna to wyrażenie bardzo dobrze i to z niczego innego jak po prostu ze swojego życia. Każdy choć kilka razy w życiu robił coś samodzielnie, np na zajęciach plastyki w szkole. W życiu dorosłym, trzeba mieć czas, chęci i samozaparcie aby robić coś samodzielnie.

Tym razem chciałabym się podzielić recenzją książki, a właściwie poradnika Ewy zwanej jako Red Lipstick Monster. Możecie kojarzyć ją z kanału o tematyce makijażowej na YouTube.

W poradniku tym, znajdziemy przeróżne DIY’s kosmetyczne czy pielęgnacyjne jak np domowe kule do kąpieli. A także DIY związane z organizacją i przechowywaniem, a także prezenty. Książka skierowana do osób, które mają czas i lubią tworzyć różne rzeczy samodzielnie.
Szata graficzna książki jest bardzo ładna i prosta.

W dobie internetu i masy filmików DIY na YoutTube  nie wiem do końca czy książka jest warta zakupu (ja ją dostałam). W internecie mamy dużo darmowej wiedzy, jak coś zrobić wystarczy tylko poszukać. Dużo ładnych zdjęć obrazuje jak coś zrobić, ale wydaje mi się, że wystarczy internet i te same przepisy możemy znaleźć nie wydając złotówki.

Jednak jeżeli lubicie autorkę, lubicie ładne poradniki na półce warto sięgnąć i po tę pozycję.

Informacje o książce 

Autor: Ewa Grzelakowska-Kostoglu
Wydawnictwo: Flow Books
Miejsce wydania: Kraków
Wydanie polskie: 2016
Liczba stron: 223
Cena z okładki: 49,90 zł

książkę możecie np znaleźć tutaj

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *