Stacja Grochów, warta by się w niej zatrzymać

Z ostatnich spontanicznych wyjść na miasto trafiliśmy na prawą stronę Wisły w Warszawie i zaszliśmy do lokalu o nazwie „Stacja Grochów”.
Jest to fajna miejscówka oferująca spory wybór piw rzemieślniczych oraz coś na ząb. Lokal ten nie rzuca się jakoś specjalnie w oczy jak ktoś idzie ulicą, ale na pewno warto go poszukać i do niego zajść jeśli ktoś będzie w pobliżu.Co do jakości piw wypowiedzieć się wprawdzie nie możemy, ale już w temacie potraw to dorzucimy od siebie parę spostrzeżeń. Karta menu oferuje nam parę przysmaków jak kanapki, burgery, sałatki i inne. My zdecydowaliśmy się na burgery. Wybór padł na tutejszego klasyka oraz wersję z chilli. Całość dania, w tej cenie, była rozsądnych rozmiarów i na spokojnie można się było taką bułą z mięsem najeść. Lokal nie oferuje zestawów burgerów z frytkami, ale można je oddzielnie dokupić. Dodatkowo polecamy spróbować tutejszej lemoniady.

Całość lokalu można określić jako – dobra knajpa by skoczyć i zjeść coś na szybko. Uważajmy tylko bo w weekendy trzeba się liczyć z dużą ilością osób. Podczas naszej piątkowej wizyty, na większości stolików widniały karteczki „rezerwacja”. Niby w ciągu dnia nie było dużego ruchu, ale taka ilość rezerwacji świadczy niewątpliwie o wielkiej popularności tego miejsca wieczorami.Do miejsca na pewno wrócimy, ale oprócz jedzenia spróbujemy na pewno tutejszych piw.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: