Jak budować życie odważne i odpowiedzialne ?

Kolejny dzień i kolejna książka przeczytana 😉 Nie przeczytałam ją w jeden dzień. Czytałam ją chyba od października. Czemu tak długo? Ponieważ, nie jest to książka, którą można przeczytać do poduszki, a następnie odłożyć na półkę.

To książka o tym by budować swoje życie odważnie:

Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale – Kamila Rowińska

2018-02-03 15.29.02.jpg

Zacznijmy od autorki książki. Kamila Rowińska jest mówcą motywacyjnym, trenerem, coachem, a także autorką kilku książek. Przez 13 lat z ogromnymi sukcesami zarządzała zespołem 3500 ludzi, współpracując z koncernem kosmetycznym.

overcoming-1697546_1920

Książkę została podzielona na 14 rozdziałów. W każdym rozdziale są ćwiczenia do wykonania i każdy rozdział nasuwa wiele przemyśleń i refleksji.

Bo w książce chodzi o to by ustalić jak wygląda nasze życie, czy satysfakcjonują nas obszary w życiu czy poddaliśmy się i dryfujemy. Jak chcemy by wyglądało nasze życie, co w związku z tym należy zrobić by nasze życie było dla nas samych idealne, jakie kroki należy wykonać.

Każde ćwiczenie jest dobrze opisane, a po każdym z nich opisane są refleksje czytelników, którymi można się zmotywować do działania 😉

Nasze życie jest w naszych rękach, z myśli pozytywnych wyrosną pozytywne przekonania więc należy się tego trzymać. Doceniaj siebie, nie goń nie realnych wzorców i bądź sobą.

boards-2040575_1920

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: